Kariéra

Kariéra2022-12-02T10:26:46+01:00

SÍŤOVÝ SPECIALISTA / NETWORK SPECIALIST

Do naší liberecké firmy hledáme nového kolegu, nejste to vy?

Jaká bude vaše náplň práce?
• Hlavním úkolem bude implementace a správa počítačových sítí všech velikostí. Setkáte se u nás s širokou škálou technologií, primárně od CISCO/Palo Alto.
• Naše služby ale provozujeme na všech možných platformách, takže vás čeká různorodé a zajímavé prostředí.
• Potkáte se se zákazníky z různých oborů.

Co od vás očekáváme?
Chuť a ochota se vzdělávat – pokud tedy ještě nejste specialistou, nevadí, rádi vás z něj uděláme.
• Znalost angličtiny nám stačí technická – jsme česká firma a mluvíme spolu česky.

Na co se můžete těšit?
Vzdělávání – pomůžeme vám rozšířit dosavadní zkušenosti IP networkingu, poskytneme možnost certifikace i prostor pro další rozvoj.
Neformalita – zakládáme si na přátelských vztazích a pozitivní atmosféře, dress code u nás nenajdete.
Work Life balance – firemní benefity se zaměřením na vzdělávání, sportovní aktivity, relax nebo zdraví.
Příspěvky – například na stravování nebo na penzijní a životní pojištění.
Flexibilita – pružná pracovní doba, občasná možnost homeoffice.
Nástupní mzda – minimálně 40 000 Kč měsíčně.

Pokud máte zájem, napište nám na email adresu j.novak@netsystem.cz a my se vám brzy ozveme.